Grupa dla kobiet 45+

Grupa dla kobiet 45+

Grupa wsparcia dla kobiet w wieku 45+, szczególnie dla tych, które czują, że ich życie się zmienia – czy to z ich własnej woli/ decyzji, czy też z innych przyczyn; dla tych, które chcą się tym zmianom przyjrzeć, bliżej je poznać, porozmawiać o nich z innymi osobami na podobnym etapie życia.

Kobiety w wieku 45+

12 wolnych miejsc

Kolejny termin wkrótce

Online

grypa wsparcia dla kobiet 45+

Kobiety rzadziej mówią o „kryzysie połowy życia”, czy też „wieku średniego”, jednak ten wiek dla każdej z nas nadchodzi, a kryzys – materialny czy egzystencjalny – dotyka wielu z nas. Może być uciążliwy, trudny, nawet niechciany, ale jednocześnie może być okazją, by przyjrzeć się sobie i swojemu dotychczasowemu życiu, żeby pomyśleć: co dalej? Przypomnieć sobie dawne marzenia i plany, znaleźć nowe, które będą uskrzydlać nas teraz, kiedy pewne życiowe zadania – założenie rodziny, odchowanie dzieci, zadbanie o materialny aspekt egzystencji, kariera (?) zostały, przynajmniej w dużym stopniu, zrealizowane.

Niektóre z nas zmiana dogania w pół kroku, inne same zapraszają ją do swojego życia. Jeśli czujesz, że „nowe” jest dla Ciebie obecne, ale wciąż niesprecyzowane, spotkanie z innymi osobami na tym samym etapie życia, w atmosferze poufności, przyjaźni i życzliwości pozwoli Ci zaczerpnąć wiaderkiem mądrości grupowej i poczuć bezpieczeństwo, jakie płynie ze wspólnej obecności w tej samej przestrzeni – nawet gdy jest to wspólna przestrzeń w internecie!

grypa wsparcia dla kobiet 45+

Grupa ma charakter samopomocowy

NIE jest grupą terapeutyczną. Jest moderowana przez dwie (entuzjastyczne!) psycholożki.

Nasza grupa jest adresowana do kobiet w wieku 45+. Będzie nas maksymalnie 12, spotykamy się na platformie zoom, raz w tygodniu. Przez dwa pierwsze spotkania grupa pozostanie otwarta na nowe Uczestniczki, a potem pożeglujemy dalej w stałym gronie (grupa zamknięta).

Zapisy zakończone!

Zapisy do pierwszej grupy wsparcia już za nami. Zapisz się do newslettera. żeby jako pierwszy dowiedzieć się o kolejnych zapisach.

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze Ciebie adres
email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Pogotowia Psychologicznego.