Grupa dla kobiet borykających się z niepłodnością

Niepłodność jest olbrzymim wyzwaniem dla wszystkich osób, których dotyczy. Grupa to przestrzeń wsparcia dla kobiet, które mają trudności z zajściem w ciążę, gdzie mogłyby w bezpiecznej i nieoceniającej atmosferze dzielić się swoimi obawami, wątpliwościami, ale też radościami i nadziejami.

Kobiety borykające się z niepłodnością

12 miejsc

8 spotkań

Uczestnictwo bezpłatne

Maj 2021 r.

Online

Grupa dla kobiet borykających się z niepłodnością

Choć z pozoru niepłodność dla wszystkich mogłaby oznaczać to samo, to w praktyce dla każdej kobiety znaczy coś innego i każda z kobiet, której dotyka ten problem przeżywa go w inny sposób. Najczęściej z dużym poczuciem osamotnienia czy brakiem zrozumienia dla swoich uczuć. W efekcie kobieta, której dotyka niepłodność coraz trudniej radzi sobie sama z emocjami, czasem wręcz nie pozwala sobie na ich przeżycie. A one muszą wybrzmieć. Być może trudno w to uwierzyć, ale dopiero nazwanie, wypowiedzenie i uznanie swoich uczuć może przynieść ulgę.

Tych emocji jest bardzo wiele. Złość, strach, żal, nadzieja czy smutek mogę się mieszać, mogą czasem przerażać, ale wszystkie mają prawo być. W naszej grupie, chcemy zrobić dla nich miejsce, chcemy je usłyszeć i przeżyć. Będzie tu miejsce na wymianę doświadczeń, rozmowy o swoich marzeniach, smutkach i radościach. Wśród kobiet, których dotyka ten sam problem, możesz uzyskać wsparcie, ale również dać go innym.  Jeśli czujesz, że wspólna obecność, w zaufanej i bezpiecznej atmosferze może przynieść Ci wytchnienie, dołącz do naszej grupy. Zobaczysz, że nie jesteś sama.

Grupa dla kobiet borykających się z niepłodnością

Grupa ma charakter samopomocowy

NIE jest grupą terapeutyczną. Jest moderowana przez dwie (entuzjastyczne!) psycholożki.

Nasza grupa jest adresowana do kobiet, który zmagają się z niepłodnością.  Będzie nas maksymalnie 12, spotykamy się na platformie zoom, raz w tygodniu. Przez dwa pierwsze spotkania grupa pozostanie otwarta na nowe Uczestniczki, następnie będziemy pracować w stałym gronie (grupa zamknięta).

Zapis do grupy

    captcha