Justyna Antolak – Szymańska

Rezerwując konsultacje akceptujesz regulamin.

Justyna Antolak - Szymańska

Psycholożka, konsultantka ds. przemocy

Przez całe moje życie zawodowe fascynował mnie drugi człowiek, a szczególnie jego funkcjonowanie w relacjach. Stąd pomysł na rozwój w tym kierunku i studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS. Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że był to strzał w dziesiątkę!

W ramach działań w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia” zdobyłam wiedzę i umiejętności w obszarze pomocy psychologicznej dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie. Miała okazję przez wiele lat mieszkać poza Polską, stąd bliskie mi są doświadczenia emigracji i pracy w środowisku międzykulturowym. Fascynuje mnie również wspieranie innych w rozwoju – poszukiwaniu swojego „dlaczego”, określaniu wizji swojego życia i realizowaniu jej krok po kroku.  

Pracuję głównie z dorosłymi w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, wykorzystując również elementy coachingu i logodydaktyki. W pracy z klientami koncentruję się na wydobywaniu i wzmacnianiu ich zasobów i naturalnych talentów, by odnaleźli motywację i siłę do wychodzenia z trudnych sytuacji i realizowania swoich planów i marzeń.

Jeżeli Twoje życie weszło w ostry zakręt i masz poczucie, że tracisz nad nim kontrolę albo zbliżasz się do tego zakrętu i chciałbyś go uniknąć lub dobrze się na niego przygotować, jestem tu by Cię wysłuchać i towarzyszyć Ci w poszukiwaniu możliwych rozwiązań.


Zakres pomocy

  • Pomoc osobom uwikłanym w przemoc
  • Konsultacje psychologiczne
  • Wsparcie w kryzysie
  • Wsparcie w rozwoju w oparciu o mocne strony
  • Towarzyszenie w zmianie (też po angielsku i hiszpańsku)

Kontakt

E-mail : antolak.psycholog@gmail.com