Katarzyna Piwowar

Rezerwując konsultacje akceptujesz regulamin.

Pogotowie Psychologiczne Katarzyna Piwowar

Katarzyna Piwowar

Psycholog, nauczyciel

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowia. Z pierwszego wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego i aktualnie pracę psychologa łączę nadal z pracą w szkole. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej uświadomiło mi, że to co najbardziej cenię w pracy zawodowej to kontakt z drugim człowiekiem. Psychologia jest moją pasją a możliwość niesienia pomocy ludziom w trudnych dla nich momentach oraz możliwość towarzyszenia im w rozwoju daje mi wiele satysfakcji.
 
W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Oferuję pomoc i wsparcie, bez względu na światopogląd, pochodzenie, wyznanie czy orientację seksualną. Oferuję pomoc w odzyskaniu równowagi osobom dorosłym, a także, dzięki wykształceniu i doświadczeniu pedagogicznemu, również dzieciom i młodzieży. Bliskie mi są tematy związane z relacjami interpersonalnymi, rozwojem osobistym oraz stresem.

Prywatnie jestem żoną i mamą osiemnastolatka. W wolnym czasie podróżuję, czytam i chodzę na koncerty.

Jeśli dotarłeś tutaj to znaczy, że jesteś na tyle silny/a i dojrzały/a, by przeżywanym trudnościom stawić czoła. Już sam fakt, że zgłaszasz chęć uzyskania pomocy jest świadectwem Twojej odwagi i siły. To dobry i obiecujący początek.


Zakres pomocy

  • Konsultacje psychologiczne w sytuacjach kryzysowych
  • Radzenie sobie w relacjach i związkach
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Wsparcie rozwoju osobistego
  • Konsultacje dla rodziców

Kontakt

Strona: www.katarzynapiwowar.pl
E-mail: kpiwowar.psycholog@gmail.com