Rafał Prusinowski

Rezerwując konsultacje akceptujesz regulamin.

Rafał Prusinowski Pogotowie Psychologiczne

Rafał Prusinowski

Psycholog

Rozmowa oparta na zaufaniu, zrozumieniu i otwartości jest najważniejsza w mojej pracy. Liczy się człowiek, jego doświadczenia, emocje, potrzeby i cele. Uważam, że każdy z nas ma zasoby potrzebne do tego, żeby dać sobie radę z kryzysem lub żeby dążyć do celu.

Jestem absolwentem jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłem I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum TSR, który w niedalekiej przyszłości mam zamiar kontynuować.

Doświadczenia zawodowe zdobywałem pracując z dziećmi, dorosłymi i seniorami w wielu organizacjach, między innymi w: Pogotowiu „Niebieska Linia” (konsultant ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie), Fundacji „Zobacz… JESTEM” (towarzyszenie w grupach wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania), Centrum Alzheimera (praca indywidualna i grupowa z seniorami dotkniętymi chorobą Alzheimera, demencją, afazją), „Przystań Psychologiczna” (współprowadzący zajęcia TUS dla dzieci).

Poza rozwijaniem praktycznych kompetencji psychologa realizuje się również naukowo w grantach przeprowadzanych między innymi na Uniwersytecie SWPS. Prywatnie jestem basistą w zespole muzycznym i pasjonuje się grami wideo.

 

W mojej pracy zajmuje się indywidualną pomocą psychologiczną dla młodzieży
dorosłych i seniorów w charakterze:

  • Wsparcia psychologicznego
  • Pomocy w sytuacjach kryzysowych
  • Wsparcia w rozwoju
  • Pomocy osobom uwikłanym w przemoc

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt

E-mail: rafalprusinowskipsycholog@gmail.com