Pogotowie Psychologiczne Pogotowie Slucham

Pogotowie Słucham

to rozmowy, jakie prowadzimy z osobami, które doświadczyły choroby lub innych trudności i chcą podzielić się swoją historią.

Po co?

Na to pytanie odpowiadają sami bohaterowie naszych materiałów. Po to, by dodać innym otuchy, wskazać ścieżki i dowód na to, że można przezwyciężyć kryzys, a nawet podnieść się z niego z większą siłą i motywacją.

Jeśli chcesz opowiedzieć o swoim doświadczeniu napisz do nas na adres: kontakt@pogotowiepsychologiczne.com.pl w temacie: moja historia i krótko opisz historię, którą chcesz opowiedzieć. Skontaktujemy się z Tobą.

Odcinki programu

Pogotowie Psychologiczne Mariusz Zakrzewski
Szukaj pomocy. Nie ma na co czekać.

Mariusz Zakrzewski

Trener personalny, mąż, ojciec, ale i osoba doświadczona depresją. Opowiada o symptomach depresji, wsparciu partnerki, pomocy psychiatry, ale także o relacji ojciec – syn i znaczeniu sportu.

Pogotowie Psychologiczne Bartek Jędrzejak
Depresja wszechobecna jak katar

Bartek Jędrzejak

Niezwykle popularny prezenter telewizyjny, opowiada jak funkcjonował pracując, a jednocześnie radząc sobie z lękiem i depresją. Jakie były reakcje otoczenia, relacje z rodzicami, seks, syndrom DDA. I dlaczego warto zgłosić się po pomoc do specjalisty.

Twórz z nami kolejne odcinki

Podczas realizacji naszych pierwszych rozmów z serii Pogotowie, słucham? sprawdziliśmy nasze możliwości i oczekiwania. Co już wiemy? Chcemy zadbać o wysoką jakość materiału. Aby to było możliwe potrzebujemy wsparcia finansowego. Chcesz pomóc?

Zostań naszą Patronką! Zostań Naszym Patronem!

Zapraszamy Cię do stałego comiesięcznego wsparcia. Nawet mała kwota pozwoli nam kontynuować nasze rozmowy i pomagać kolejnym osobom, dla których doświadczenie innych stanowi światło w tunelu.

Chcesz być informowany o nowych odcinkach?

Jeśli chcesz być informowany o nowych odcinkach oraz kolejnych inicjatywach Pogotowia Psychologicznego zapisz się do naszego newslettera.

Zostań z nami w kontakcie!

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze Ciebie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Pogotowia Psychologicznego.