W czasie pandemii pomagamy

Bezpłatne Konsultacje Psychologiczne

Nadzwyczajne czasy wymagają nadzwyczajnych działań. W odpowiedzi na, spowodowaną pandemią covid, rosnącą potrzebę wsparcia psychologicznego uruchomiliśmy możliwość konsultacji dla tych, którzy pilnie potrzebują pomocy. Poniżej przedstawiamy osoby, które chętnie wesprą Cię w tym trudnym czasie. Poznaj nasz Zespół i umów się na konsultację.

Poznaj nasz zespół

Zarezerwuj konsultację na stronie specjalisty.
Filter By
All

Konsultacja online

Jak prawidłowo przygotować się do konsultacji?

Cel konsultacji

Postaraj się dokładnie sprecyzować cel konsultacji, co jest Twoją obecną potrzebą, czego oczekujesz od naszego specjalisty.

Odpowiednie miejsce

Przygotuj odpowiednie miejsce na czas konsultacji. Zadbaj, aby w tym czasie nikt Ci nie przeszkadzał, w pobliżu nie było innych osób,  a Twoja cała uwaga skupiała się kontakcie ze specjalistą.

Jakość połączenia

Zadbaj, aby jakość połączenia ze specjalistą była odpowiednia. W razie potrzeby wyłącz programy oraz inne zakładki w przeglądarce lub skorzystaj z alternatywnego połączenia internetowego. 

Włącz kamerę

Wideorozmowa pozwala na budowanie empatycznej relacji oraz na pracę przy uwzględnieniu obserwacji mimiki, reakcji, zachowania rozmówcy, co pozwala na pełniejszą ocenę stanu psychicznego. Zatem – jeśli masz taką możłiwość – włącz kamerę, rozmowa nie będzie nagrywana.

Problem poufności

Spotkanie może odbywać się za pośrednictwem telefonu lub wideo komunikatora zapewniającego szyfrowanie transmisji. Dla zmniejszenia ryzyka ingerencji osób trzecich – zadbaj o posiadanie najnowszej wersji programu komunikacyjnego, aktualizację systemu operacyjnego i programów antywirusowych.

Bądź wyrozumiały

Pamiętaj, że wizyta online może być wyzwaniem dla naszych specjalistów. Nie jest to naturalne środowisko ich pracy. Budowanie relacji w taki sposób jest czymś innym niż spotkania w gabinecie. Bądź wyrozumiały.